| TearsOfBlood a întrebat:

Daca ai Go launcher pe Samsung galaxy y poti sa mai dezinstalezi tema pusa si sa revina la normal telefonul?

Răspuns Câştigător
| DANIEL72 a răspuns:

SALUT.intra la Setari=Aplicatii=Gestionare aplicatii aici vezi ca scrie sub >gestionare si eliminare aplicatii instalate< aici intri si dezinstalezi aplicatia asta sau care vrei sau daca aplicatia este pe ecran ti apasat un pic mai mult pe ea si jos iti apare "elimina" si poti sa o scoti si de acolo.

1 răspuns:
| iuliandudu a răspuns:

Da. Du-te la SETARI apoi da aplicati si nu mai stiu ce si dupa gestionare aplicatii si de acolo dezinstalezi ce nu.ti trebuie...