| Vladutel12 a întrebat:

Daca am android security patch level pot sa dau resetare din fabrica din recovery am Samsung galaxy j5 cu android 6.0.1?

Răspuns Câştigător
| Sizer a răspuns:

Da poti da reset factory din modul Recovery dar daca nu stii contul Google si Parola va fi ca o caramida si n-ai decat sa mergi cu el in service pentru resoftare ceea ce costa pana in maxim 50 de lei

| Vladutel12 explică (pentru Sizer):

Daca stiu contul google si parola cu care sunt conectat pot sa dau resetare din recovery?

2 răspunsuri:
| Guti14Haz a răspuns:

Normal ca poti. Aplicatia n-are legatura cu resetarea telefonului.