| PringAloe a întrebat:

Daca am blocat numarul de telefon al unei persoane pentru apelurile directe si sms, voi mai fi anuntat in caz ca ma apeleaza?

Răspuns Câştigător
| Bogdan70001 a răspuns:

Pe la meu nu sunt anuntat, dar in call logs daca ma uit imi zice ca numarul respectiv m-a sunat, doar ca nu sunt notificat sub nicio forma

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Dacă te apelează un număr blocat și tu ești anunțată, blocarea nu a reușit

| LPCTSTR a răspuns:

Nu.
Nu degeaba i se spune "blocare", nu crezi?

| iwefgOficiall a răspuns:

Eu am 2 telefoane unul este doogee x20 si celalalt este un Huawei p9 lite.
La Huawei p9 lite zice cand a blocat un mesaj sau apel dar la celalalt nu arata deci la unele da la unele nu arata.