| HadambuAndrei1 a întrebat:

Daca am consumat toate datele mobile si inca mai am 10 zile pana expira, mai pot incarca inca odata pana expira ele? Fiindca am nevoie de internet si nu mai pot astepta inca 10 zile. Cine poate sa raspunda?

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Poti face suplimentare de date (cotra cost) sau sa te conectezi undeva de pe o retea wi-fi (exista multe zone libere in orase, sau la hotel, cunostinte, etc.).

| Hyperion7 a răspuns:

Da, poți!

| FreddieM a răspuns:

Eu dacă rămân fără, reînnoiesc promotia, nu-mi pasa dacă se decaleaza zilele, Important e sa o rezolv. Vezi ca ai opțiunea pe aplicația operatorului tău.
Cheers

| gdsjdpUAS a răspuns:

Da! Poți să reîncarci oricând!