| NesSquick a întrebat:

acum cateva zile mi-am reactivat o optiune de 5e pe Orange si primisem prin august vreo 5gb net gratis de la Orange pana la sfarsitul anului acesta. Acum. mi-am activat datele si pur si simplu nu mi se incarca absolut nimic. Am incercat sa refac setarile la internet si degeaba, le-am facut de la ei, setarile automate. Am apelat la 333 si imi scrie si acolo ca mai am 4800 mb disponibili. Ma poate ajuta cineva?

2 răspunsuri:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Hai sa verificam si noi.
Te asteptam cu numarul tau de telefon in sectiunea de mesaje private.
O zi buna,
Orange Helper

| RaduMihaiRadu a răspuns:

Lasa setarile automate. Cauta pe google si fa din nou setarile APN. Mai intai stergi APN-ul vechi si bagi pe cel nou