| anonim_4396 a întrebat:

Daca am minute internationale pot suna pe orice numar de telefon din afara? Vreau sa vorbesc cu un numar din Italia. Funda

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Da.Poti.Dar numai pe fix.

| SadBlackAngel a răspuns:

Daca nr e pe fix poti
daca e pe mobil nu poti
funda?

| popadrian96 a răspuns:

Nationale si internationale pentru alte tari, funda

| Eufourikul a răspuns:

Poti, dar nu uita sa pui prefixul telefonic... 0039 in fata numarului daca doresti sa suni in Italy.Pace!

| Arabull a răspuns:

Daca nu ma insel merge doar in Europa, depinde si de ce telefon ai daca ai acoperire internationala sau ceva de genu.
Funda?

| darrio2007 a răspuns (pentru Arabull):

Acoperire internationala? Ma faci sa rad. Daca este mobil cum sa nu poata.Inseamna ca nu stii cum se transmite semnalul.

| Moriarty77 a răspuns:

DA!