| anonim_4396 a întrebat:

Dacă câștigi premii de mare valoare când învârți roata din aplicația MyVodafone,cum ar fi boxe portabile,Samsung S9, vouchere...ți le dă, sau sunt numai falsuri?

2 răspunsuri:
| Evolution a răspuns:

Concursurile de genul ala se castiga mai mult prin pile, cel mai des castigi diferite vouchere. Foarte rar se castiga si chestii mai scumpe. Iti spun eu sincer ca nu vei castiga vreodata un s9 sau ceva de genul la ele laughing
Am participat (si inca particip) doar ca sa nu zic ca nu am incercat cand am ocazia la concursuri de genul, dar stiu cum functioneaza si trebuie sa ai un noroc mare tongue unele sunt falsuri intr'adevar. Dar la cati au participat la roata aia... iti dai si tu seama laughing)

| Costelchiriac a răspuns:

Bine