| Anna72 a întrebat:

Am castigat in aplicatia MyVodafone un voucher de 20% discount la Carturesti la toata gama de carti doar ca atunci cand incerc sa introduc codul pe site imi afiseaza "Cod Invalid". Vreo idee cum as putea rezolva? Ar mai fi totusi de mentionat si faptul ca am castigat doua vouchere cu exact acelasi cod.

4 răspunsuri:
| FruttiFresh300 a răspuns:

Poate a expirat voucher ul.

| Anna72 explică (pentru FruttiFresh300):

Am verificat deja inainte sa pun intrebarea si nu e expirat, deci mersi pentru nimic. straight face

| Anna72 explică (pentru FruttiFresh300):

Daca era expirat nu mai puneam intrebarea...

| FruttiFresh300 a răspuns (pentru Anna72):

Nu ai menționat asta, așa că nu te mai ofensa.