| anonim_4396 a întrebat:

Daca cineva ma suna cu numar ascuns pe telefon cum aflu numarul?

99 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca a aflat cineva sa ma contacteze si p mine la id yonut_sqmpick.pls

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai sa vedem, incearca toate numerele care iti vin in minte si suna, poate nimeresti, bafta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Formei urmatoarele ex nr tau de tel 07xxxxxxxx si251558570 si vei afla cine te suna cu numar ascuns?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu mai raspunzi, sunt oameni fara bun simt

leonardk
| leonardk a răspuns:

Nu prea ai cum. Doar sa faci sesizare la politie, dar...nu se ocupa decat de cazuri complexa(amenintari, etc)

| mami a răspuns:

Este indicat sa nu raspunzi
cei care suna cu nr ascunse nu au personalitate

ValiMocanu
| ValiMocanu a răspuns:

Greu. Este o procedura extrem de complicata. Trebuie sa te adresezi organelor abilitate. Ti-a placut chestia asta?
laughing laughing

| Princessee a răspuns:

De aia este nr ascuns!
Pt ca nu il poti afla!laughing

| Geowany_geowanny_1984 a răspuns (pentru Princessee):

Pot afla cine va suna cu anonim accept si proba la ori ce ora pentru mai multe detalii prv 200ron. geowanny2000 aici ma gaseasti

Răspuns utilizator avertizat
| Varzan_Claudiu_1991 a răspuns:

Prostie man se poate am reusit si eu insusi stai putin sa caut pe net.
http://zendy.ro/2013/05/numar-ascuns.html
https://www.youtube.com/watch?v=WNYQAtDTxCs BAFTA
radiomilion.weebly.com!

| Ghostemane a răspuns:

Te duci la politie si pui sa-ti asculte o luna telefoanele si asa vei afla numarul(nu-ma in caz ca mai suna) sau incerci sa-ti dai seama

| h3ll a răspuns:

Se poate intrati pe http://numarascuns.ucoz.ro

| Ic3Cr3am a răspuns:

Te invat eu happy si pe toti ceilalti...iti bagi casuta si nu raspunzi la respectiva persoana care te suna cu nr privat... dupa ce o sa ii intre casuta persoanei respective tu o sa primesti mesaj de la "NonStop" cu numarul care te'a sunat happy Bafta!

| Printzzesa a răspuns:

Eu sunt pe cosmote si cand ma suna un numar privat sun la servicii cu clientii si le spun iar ei iti spun numarul:*

| Stahlhelm a răspuns:

Nu prea ai cum sa faci acest lucru. Da. poti merge la politie, dar ai de asteptat mult. Cel mai bun e sa intri in setari->apeluri->respingere automata apeluri necunoscut (cel putin asa este la telefonul meu) si nu ai stres, iti respinge apelurile necunoscute automat (iti apare doar pe ecran ca ai avut un apel)

| Grigorescu_Tiberiu_Cristian_Andrei_1992 a răspuns:

Daca cineva crede ca o sa stau ore in sir pe site-uri pentru a afla un numar necunoscut... :-P

| MytsaaLets a răspuns:

Este foarte usor:
1.Intra pe site-ul CallRomania.ro
2.Creaza-ti un cont si urmeaza pasi care ti-se vor spune

| Helleneee a răspuns:

Poi mai chestia aia cu *#31# mie imi zice."Id-ul meu de apelant este expediat cand apelez" adica? imi poate zice cineva ce fac mai departe? mai exact ce inseamna ce vrea sa zica?

| sebi12full a răspuns:

Ei bine daca ai Samsung galaxy mini 2 iti arata numele si numarul de pe faceboou-ul lui
daca nu ai nu poti sau s-ar putea sa fie un cod pe telefon nu stiu sigur

| sirshadow a răspuns:

E foarte simplu: pur si simpliu tot ce trebuie sa faci este sa deviezi apelul catre un numar de Voip. Uite aici un tutorial pe blogul meu despre cum faci asta: http://sirshadow.blog.com/2011/08/15/afla-cine-te-suna-cu-numar-ascuns/ sau http://sirshadow.blog.com/ nu e novie de cine stie ce oridn judecatoresc sau rude la compania de telefonie mobila, NASA, SRI. scrie acolo pas cu pas ce trebuie sa faci. Merge 100% nu e minciuna http://sirshadow.blog.com/2011/08/15/afla-cine-te-suna-cu-numar-ascuns/

| Yonut_Dornea_1986 a răspuns:

Cum fac

| DanielaMan a răspuns:

Contacteaza pe cei de la www.numarascuns.ro m-au ajutat in 2 zile. ff seriosi