| anonim_4396 a întrebat:

Daca cineva ma suna cu numar ascuns pe telefon cum aflu numarul?

99 răspunsuri:
| DanielaMan a răspuns:

Apeleaza la www.numarascuns.ro daca vrei sa afli cine te suna cu numar ascuns. Eu asa am aflat, f seriosi

| Dks a răspuns:

Se poate. Doar daca esti pe Vodafone sau Orange pe abonament. sau cosmote prepay/abonament. Daca te intereseaza cum trimite un mail la smiley_hd_4ever@yahoo.com va voi ajutahappy

| badboy_6550 a răspuns:

Scri *#30# si apelezi si dupa aia astepti...

| Cipy2109 a răspuns:

Am facut si eu cum a zis anonim cu *#30#. Mi-a aparut pe ecran "Serviciu activat". Stie cineva ce serviciu s-a activat? Sa nu fie cumva vreun serviciu care sa ma taxeze la factura.

| TheWormer a răspuns (pentru Cipy2109):

Pai daca crezi ca e chestia ca sa se afiseze numarul ascuns.ia alt telefon si probeaza..suna cu ascuns...si daca nu se afiseaza. FAIL!

| Cristian_Tudor_1987 a răspuns:

Redirectioneaza-i apelul la 112 si se descurca ei

| Papellas_Ileana_1967 a răspuns:

Cum sa aflu cinema suna cu nr ascuns

| Geowany_geowanny_1984 a răspuns:

Pot afla cine va suna cu anonim accept si poba la ori ce ora pentru mai multe detalii prv 200ron. pentru detalii geowanny2000

| Marchys_Alex_1976 a răspuns:

Ma tot suna, iar eu nu am cum sa stiu cine e

| danileasa a răspuns:

Te duci la politie si iti spui problema si cine te suna va primi amenda

| danileasa a răspuns:

Te duci la politie si iti spui problema si cine care suna baiat fata om femeie va primi o amnda in jur de 100, 200 de lei

| Maruntelu_Daniel_1982 a răspuns:

Am două numere private și vreau să le văd din cine Și de unde m-a sunat

| Agrigoroae_Constantin_1986 a răspuns:

Cum aflu cine mă sună cu număr ascuns

Alte răspunsuri
| Fulop_Gabriella_1972 a răspuns:

Cum aflu cine m-a sunat cu nr ascuns

| Ioana_Elena_Ioana_1990 a răspuns:

Cum aflu cine ma suna cu numar privat

| Fer_Paris_1996 a răspuns:

Nu ai cum sa aflii mortule

| Valentin_Liviu_Fage_1977 a răspuns:

Pentru uni pare amuzant sau chiar o distractie dar intrebarea mea este - sau antrebat pe ei ansusi ca astfel pot distruge relatii casnicii de o viata de om doar pentru cateva secunde de convorbire telefonica. in ceea ce priveste organele abilitate pentru astfel de fapte ar trebui sa se autosesizeze singure avand an vedere ca si asa asculta convorbirile oricui macar sa prinda acesti distrugatori de familii oricum le multumim ca le platim tacse si impozite s-o ducem mai bine

| Csaba_Tamas_1988 a răspuns:

Vreau sa aflu cine tot ma suna cu numar ascuns

| Valentin_Andy_1982 a răspuns:

Il bat mar boate sa vie si basescu

| Arsene_Ionel_1995 a răspuns:

Daca cineva ma suna cu numar ascuns pe telefon cum aflu numarul? imi zice-ti va rog big grin

| Szilágyi_Letitia_1952 a răspuns:

Cine m-a sunat astazi cu numar ascuns

| sergiumen a răspuns:

*#30# am gasit eu undeva codu asta da nu stiu cum se face ca eu nu am reusit nimic
daca reuseste cineva sa mi zica si mie

| PascuPetre a răspuns (pentru sergiumen):

De fapt ii "#31# si il pui inaintea unui numar de telefon si apoi suni, persoana pe care o suni o sa vada "Necunoscut"

| dnumar14 a răspuns:

Daca vrea cineva sa afle numarul de telefon al celor care suna cu numar privat, cea mai simpla modalitate este prezentata pe urmatorul site : http://dnumar14.webs.com/

| Toma_Ionut_1984 a răspuns:

La ce nr trebuie sa dau sa aflu numar necunoscut

| Sukar_Gaby_1997 a răspuns:

Cum fac sa aflu si eu cine ma suna cu nr. privat?

| Frohlich_Ovidiu_1987 a răspuns:

Cum yl aflu?

| Tura_Florica_1980 a răspuns:

Nu stiu da tare as vrea sa stiu cum as putea

| Marian_Constantin_1957 a răspuns:

Vreau sa aflu nr celui care ma suna cu nr ascuns.

| Mihaiela_Parvu_1989 a răspuns:

Nu stiu