| Darie2003vladut a întrebat:

Daca dau cu feonul pe telefon după ce am pus folia de sticla si merge rau touchscreenul oare merge mai bine?(in sensul ca se lipește mai bine?)

Răspuns Câştigător
| AndreySomeone a răspuns:

In primul rand, lipiciul se topeste si o sa ramai cu lipici pe ecran si in al doilea rand, am patit si eu asta, am cumparat o folie de sticla pentru telefon dar abia ca mai mergea touch-ul. Iti sugerez sa o schimbi pentru ca pot aparea probleme in timp.

1 răspuns:
| SpataroGiorgio a răspuns:

Salut! Iti propun sa nu dai cu feonul pe folia de sticla deoarece lipiciul se va topi si o sa se lipeasca foarte tare pe telefon si cand dai oflia jos sa ramana lipici intarit pe ecran.
Funda?