| Culcus a întrebat:

Salut, am un telefon Samsung galaxy s9 și aș vrea să va întreb care folie e mai bună pentru el, folia de sticlă full Glue care se lipește normal, sau cea de sticla, dar cu lichid uv sau ceva de genul?

3 răspunsuri:
| Goete a răspuns:

Cu oricare poti avea probleme la.sistemul tactil, in apropierea curburii.
eu am decis pana la urma fara folie

| debarasator63 a răspuns:

Cea cu lichid uv.

| SiZZer a răspuns:

Salut, si eu am un S9 si iti spun cu toatea sinceritatea ca a avut folie timp de o luna, dar dupa am scos-o din cauza ca am observat ca facea figuri ecranul, si da era da la folie. Cu orice folie daca scapi telefonul pe jos, sunt sanse sa il spargi, acum depinde de noroc! Iti recomand cu lichid UV! Eu l-am scapat de 3 ori pe fata pe ciment si nu are nici o zgarietura. Bafta