| StefiChan8D a întrebat:

Daca imi iau un telefon la 690 lei, cat va costa la black friday?

Răspuns Câştigător
| cookie01 a răspuns:

De Black Friday doar unele produse sunt cu reducere. Iar reducerea difera de la un produs la altul. Deci nu poate sti nimeni dinainte cat va costa un telefon.

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nimeni nu stie ce reduceri vor fi sau ce produse vor fi la reduceri, asta tine de viecare magazin in parte

| alexs99 a răspuns:

Depinde de fiecare magazin, la unele pot fi reduceri si de 50-60%,pe cand la altele reducerile sunt in jur de 15-20%.

| dryft3r a răspuns:

Depinde de reducere 20% sau 30%. In fine, nu toate produsele au reducere.

| PuFiLiCi98 a răspuns:

Depinde de magazinul de la care cumperi + ca daca este BlackFriday niciun magazin nu are obligatia de a-l "pune" ( chiar daca majoritatea fac aceasta reducere, ca na. ). Pe langa asta, sa nu te bazezi pe faptul ca fix produsul dorit este la reducere..depinde, nu toate sunt incluse. In plus, o sa fie aglomeratie, deci trebuie sa fi rapid si indraznet.