| Nicole1234 a întrebat:

Daca imi iau un telefon mobil la abonament pe Vodafone,in cat timp il pot decoda? Iar dupa ce l-am decodat, mai platesc abonamentul lunar?

5 răspunsuri:
| SaveTheNature a răspuns:

Dupa ce expira abonamentul!

| AllinaDaniella a răspuns:

Buna.

Ca sa poti lua un telefon pe abonament, aceasta trebuie sa fie facut pe 1 sau 2 ani. Daca-l faci pe 1 an pretul telefonului este mai mare. Daca-l vrei gratis trebuie facut pe 2 ani.

Telefonul se poate decoda la sfarsitul perioadei contractuale. Daca-l decodezi tu, pierzi garantia telefonului.

Iar abonamentul evident ca trebuie platit pana la sfarsit.

| mihaelaaaaaaaea a răspuns:

Telefonul poti sa il decodezi oricand, si da abonamentul este atata timp cat il faci de ex daca este de 2 ani, 2 ani trebui sa platesti

| Aamerican a răspuns:

Dupa primele 2 luni il poti decoda, si daca mai platesti 3 luni scapi de abonament.

| darrio2007 a răspuns (pentru Aamerican):

Cred ca visezi. Daca ai facut abonament trebuie platit integral. Daca nu il platesti intri pe lista datornicilor.