| MosuIonut a întrebat:

Dacă nu mai plătesc abonamentul în Anglia la un telefon iPhone 15 pro Max? îmi blochează telefonul?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Probabil că nu, dar sa nu îți imaginezi că scapi cu datoria.

| darrio2007 a răspuns:

Probabil ca nu il blocheaza dar de datorie nu scapi. In timp, datoria va creste.

| johnnny123 a răspuns:

Nu știu dacă-ți blochează telefonul, dar dacă nu respecți contractul te vor da în judecată ca să-și recupereze banii, vor câștiga și la final te va costa mult mai mult.

Atunci când semnezi un contract există niște consecințe, iar aceste companii își iau toate măsurile de siguranță și au toate pârghiile necesare ca să-și recupereze banii de la rău-platnici.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu-ți blochează teleofnul dacă îl bagi la amanet din timp

Eu știu pe cine care asa a făcut)))) și la plătit bine amantul))))