| Ariana99 a întrebat:

Daca stiu ce scrie la un Samsung Galaxy S5in spatele bateriei, pot stii daca acesta e original sau fake?
PS: am primit o inregistrare de la pers. de la care vreau sa.l cumpar si el mi.a filmat ce scrie acolo si aplicatiile din Setări (nu mi.a facut acele teste specialle pt fake-uri)

1 răspuns:
| sltlp a răspuns:

Esti prea panicat. Daca e un fake foarte bun, normal ca sunt sanse ca datele alea sa fie si ele "facute". Dar ce pret are s5-ul asta?
Oricum, fake-urile se cunosc in general.