| Aironpa a întrebat:

Daca sun o persoană si imi da "linia apelata este ocupata", este posibil ca persoana respectivă sa stie sau sa fie notificata?

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Bineinteles, fiecare apel de-al tau este inregistrat si apare o notificare pe telefonul lui ca l-ai sunat, indiferent ca telefonulelui este inchis, ocupat cu alta conversatie sau pur si simplu nu raspunde la apel.

| darrio2007 a răspuns:

Daca are activata mesageria vocala. da.

| ReddY25 a răspuns:

Da,va știi

| KovacsB a răspuns:

Depinde de operator si de setarile telefonului, nu este o regula.

| ValentinMihai78 a răspuns:

Da, în mod automat, inclusiv în timpul apelului, acea persoană vede că este apelată!

| Ilovedinero a răspuns:

Da.Mie in timpul apelului imi apare si ca cineva ma suna si pot sa intru pe care apel doresc