| Minimalistul a întrebat:

Daca sun pe cineva cu numar ascuns, el poate sa imi afle numarul? Sunt pe cartela pre-pay

11 răspunsuri:
| andrei1237 a răspuns:

Nu,nu iti va afla numarul de telefon.

| njohn a răspuns:

Depinde cat de inteligent e

| Valentyna290497 a răspuns:

In general nu! E foarte greu sa afle!

| Minimalistul explică:

Adica?

| Minimalistul explică:

Un prieten de al meu a sunat acum si tipu respectiv i-a spus ca l-a inregistrat? Ar trebui sa se teama?

| fede12 a răspuns:

Da, daca iti raspunde casuta..sau daca acea persoana e pe abonament poate sa se uite pe contract(nu stiu sigur daca pe contract.in fine ) si iti poate afla numarul! P.S : Sii eu am sunat sute de persone cu privat si nu mi'au aflat niciodata numarul!
Baftaa! si ai grija sa nu te prinda casuta :X

| Locus a răspuns:

Ba da iti va afla numarul pentru ca am intrebat-o pe profesoara de informatica si mi-a spus ca atunci cand iti trimite factura poti afla cine te-a sunat in data cutare de asemenea cu tehnologia moderna vin tot odata si aplicatiile care iti pot arata numarul ascuns am incercat odata l-am rugat pe un prieten sa ma sune cu numar ascuns si aplicatia mi-a aratat numarul real.Ai grija pe cine suni!

| eu6andrea a răspuns (pentru Locus):

Si ce aplicatie e?

| eu6andrea a răspuns:

Nu nu il poate afla

| DreaMiss a răspuns:

Poti sa il afli, in general. Poti merge la complania respectiva si ii ceri factura cu toate numerele de telefon

| luckkky a răspuns:

In principiu se poate, daca faci o amenintare cu bomba laughing dar daca suni o cunostinta sa faci bascalie poti sa o faci linistit ca nu se deranjeaza nimeni pentru atata lucru laughing e destul de greu...