| byby1992 a întrebat:

Daca updatez noua versiune la Subway Surfers mi se sterge tot progresul pe care l-am facut pana acum?

Răspuns Câştigător
| DanielVălean a răspuns:

Nu, nu se sterge, este o actualizare, ce ai facut ramane la fel. Iti garantez asta pentru ca si eu am Subway Surfers.

5 răspunsuri:
| LTAA a răspuns:

Nu.

| IonutGaby a răspuns:

Nu se sterge nimic.Doar daca reinstalezi jocul atunci se sterg progresele tale

| MyLittleCupcake a răspuns:

Nu

| CoriBVB a răspuns:

Am actualizat de multe ori Subway surfers si nu s-a sters highscore-ul. Poti sa-l updatezi fara probleme ^_^

| CoriBVB a răspuns:

Am actualizat de multe ori Subway Surfers si nu s-a sters highscore-ul niciodata. Poti sa-l updatezi fara griji. ^_^