| dark1angel a întrebat:

Dau funda...am un Samsung galaxy mini si cand vreau sa urmaresc un videoclip pe youtube se intrerupe mai mereu..trebuie sa mai instalez cv? cine ma ajuta? ps: tocmai am cumparat o cartela cu internet de 7 euro

Răspuns Câştigător
| RoFilmeOnline a răspuns:

Daca se intrerupe e din cauza internetului, nu trebuie instalat nimic (daca ar fi lipsit vreun soft care trebuia instalat nu iti mergea deloc sa vezi video)

| dark1angel explică (pentru RoFilmeOnline):

Mersi de raspuns acum vad ca merge era la inceput

| bDaniel a răspuns (pentru dark1angel):

Da funda celui care tia raspuns corect straight face

| dark1angel explică (pentru bDaniel):

Nu mi-a zis nimic incorect..si raspunsul tau e bun daca as avea mai multe fundite va-s da ps: mergea sa vad video-ul doar ca se intrerupea des

5 răspunsuri:
| bDaniel a răspuns:

Nu trebuie sa instalezi nimic trebuie sa intri la setari sa dai acolo unde zice media player si sa ii dai voie sa vada video de pe net. sper ca e-am ajutat funda?

| ionutghiurutan a răspuns:

Eu am galaxy fit.Cred ca sunt la fel.Mie imi merg toate videoclipurile si cele HD.Vezi daca ti-e buna conexiunea la net.