| elex a întrebat:

Buna TPU am un Samsung galaxy mini si cand intru pe youtube sa ascult muzica se tot intrerupe melodia sau chiar trebuie sa astept 5 minunte sa inceapa.Ce ar trebui sa fac? trebuie sa instalez ceva?

2 răspunsuri:
| Anonim0100 a răspuns:

Nu,am avut si eu aceeasi problema uite care ar fi: daca stai pe 3G nu vei avea semnal asa mare la net plus ca se intrerupe din cauza netu-lui slab pe 3g sau semnalu-l prost daca vrei sa nu se mai intrerupa conecteaza-te la WI-FI! Salut

| Barbu_Sabina_1980 a răspuns:

Si mie mi se intampla la fel problema poate fi de la internet daca intri pe wi-fi incearca sa prinzi un semnal cat mai puternic