| 1q0p2w9o a întrebat:

DAU FUNDA! Am un Samsung Galaxy S10 Plus. Cititorul de amprenta merge extrem de rapid, dar tot procesul e incetinit de animatia de deblocare (aceea ca si cum ar cadea o picatura in apa si ar creea unde). Am cautat pesre tot si nu am reusit sa o dezactivez, fara sa dezactivez si restul animatiilor. Stie cineva cum/daca se poate sa fie dezactivata? Multumesc!

2 răspunsuri:
| Rapha2006 a răspuns:

Intri pe setări>despre telefon>informații software și apeși de mai multe ori pe număr versiune. După aceea dai un pas înapoi, că și când intri din nou pe setări, mergi jos de tot și vezi dezvoltător. Cauți dând in jos animații și dezacti vezi pe care o vrei

| 1q0p2w9o explică (pentru Rapha2006):

Stiu de developer options si trebuie sa apesi, mai exact, de 7 ori. Sunt 3 tipuri de animatii, carora le pot seta viteza sau le pot dezactiva, dar asta se intampla pentru toate animatiile. Eu vreau sa dezactivez doar animatia de deblocare prin amprenta.