| 1q0p2w9o a întrebat:

DAU FUNDA! Am un Samsung S10 Plus pe care il folosesc la maxim. Ma consider un expert in telefoane si tehnologie in general (suna penibil, dar nu am gasit alta formulare). Senzorul de amprenta functioneaza perfect, este foarte rapid, dar animatia de deblocare prin amprenta incetineste procesul enorm. Am cautat peste tot: setari, pe net etc. si nu am putut sa gasesc nicio modalitate de a-i dezactiva, fara sa dezactivez si celelalte animatii. Stie cineva cum pot sa dezactivez doar animatia de deblocare prin amprenta? (Aceea ca si cum ar pica ceva in apa). Multumesc!

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te consideri expert în telefoane și tehnologie, însă nu știi cum sa îți rezolvi problema. Foarte tare, rar întâlnești asa specimene.

| 1q0p2w9o explică (pentru anonim_4396):

Da, poate nici nu exista ce vreau eu sa fac si de aceea intreb. Daca stiam sa imi rezolv problema, nu mai intrebam. Bine ca stii tu. Si nu exista ceva perfect, daca stiu foarte multe nu inseamna ca stiu tot.

| anonimg a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu-mi place vorbirea ta.
Poate că nici nu există posibilitatea de a elimina acel efect al amprentei.
Așa să fie și cu efectul defectului de caracter?
Sunt multe lucruri (erori) care nu pot fi cunoscute nici de producătorii de telefoane.

1q0p2w9o, nu merge dacă îi vei schimba și tema?

| anonim_4396 a răspuns (pentru 1q0p2w9o):

Daca erai expert știai totul despre telefone, inclusiv dacă aceasta setare exista sau nu exista. Oricum, telefonul e mai deștept decât tine și o zi bună!

| 1q0p2w9o explică (pentru anonim_4396):

Imi dau seama ca esti tipul de persoana care tace si rade cand cineva nu stie ceva, dar cand este ibtrebat, se topeste de emotii. Nu e nevoie sa te rusinezi, se mai intampla. Dar, ca idee: inteligenta e ca un disc, unde aria acestuia reprezinta informatiile si circumferinta contactul cu necunoscutul. Cu cat discul se mareste (acumulezi mai multe informatii), cu atat se mareste si circumferinta acestuia, contactul cu necunoscutul (iti dai seama cate mai ai de invatat), lucru pe care eu il admit despre mine. La tine tine e invers. Discul e mic si nu iti dai seama cate mai ai de invatat.

| IIIshaneIII a răspuns:

Arunca telul in w.c si cumpara iphone x y sau ce o mai fi

| 1q0p2w9o explică (pentru IIIshaneIII):

Presupun ca tu ai ceva telefon de acum 5 ani si ai o ruda cu iPhone.