| Florin02 a întrebat:

DAU FUNDA! cine imi zice si mie cum aflu ce numar m-a sunat azi dimineata. precizez ca nu era cu ascuns era un numar de cosmote, dar din pacat l-am sters de la apeluri. cum pot sa aflu ce numar era?

1 răspuns:
| Mary8 a răspuns:

Daca esti pe Vodafone, intri pe site-ul oficial si iti faci cont, si urmezi pasii pe care o sati arate, intri la apeluri efectuatte si pe urma dai toate apelurile, si iti arata la ce ora te-a sunat ce numer.etc.Succes! Sper ca ti-am fost de ajutor! Daca esti in alta retea nu am de unde sa stiu ca si mie tot asa mi s-a intamplat!