| Cristian3see a întrebat:

DAU FUNDA! Eu cu mama vrem sa cumparam un telefon cadou de ziua unui unchi. Problema este ca el are 24 de ani si sta pe retele de socializare si noi nu avem un buget asa de mare incat sa ii luam un telefon high-end si ne gandeam sa luat ori telefonul : HTC wildfire s ori telefonul : Samsung fit P.S AMBELE COSTA APROAPE LA FEL ( pret mediu) DAR NU STIM EXACT CE IAR PLACEA. Pareri? si va dau funda happy ce sa alegem?

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Categoric HTC Wildfire S A510e, deoarece este mai performant dpdv tehnic.

Pentru comparaţie şi specificaţiile tehnice vezi linkul :
http://www.smartprix.com/......39_132.php

3 răspunsuri:
| AnonimusGate a răspuns:

HTC WILDFIRE ala ar fi mai bun si mai compact i foarte bine dotat eu va recomand un HTC Explorer Alai special pentru net
Funda!

| sleepwalker21 a răspuns:

HTC Wildfire isi merita banii sincer.

| dudu1 a răspuns:

Ba frate parerea mea este sa ii iei un iphone 4 la abonament de la telekom cu un leu sau cat face abonamentul si dupa ce il dai nu mai platesti abonamentul dar inaine sa faci asta te-as ruga sa te mai informezi despre treaba asta