| MissAgresiv a întrebat:

Dau fundă! happy
S5 sau iPhone 5s?
Help, please!

5 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Samsung Galaxy S5 deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia & MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......ompare.php

Toate cele bune!

| Adry05 a răspuns:

Buna!
Depinde si de tine ce sistem de operare preferi. Eu una optez mereu catre Android desi unii spun ca Iosul functionaza mult mai bine. Oricum, Imi place mai mult designul de la Samsung si eu pana acum am avut doar Samsung si am fost foarte multumita de fiecare data.

| Eduaard a răspuns:

S5 e ceal mai tare :3

| anaaandr17 a răspuns:

Eu as alege 5s.

| fl0rin12 a răspuns:

S5 domina clar din toate punctele de vedere aspect claritate performanta durabilitate baterie etc e superior la toate capitolele