| Anonima5665cool a întrebat:

De 18 luni am abonament Orange
Mi am luat un telefon cu 50 lei luna
Vreau sa îmi i au încă unul zilele astea
Am promis mesaj de la Orange ca sunt telefoane cu 0euro
Daca îmi i au unul cu 0 euro mi se adaugă la factura de acum?
Când termin acestia 2 ani cat plătesc factura? 50 de lei ca oana acum sau costul la telefonul care il cumpar?
Va rog
Urgentt

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Cand termini ratele la telefonul vechi, iti faci abonament nou pe inca 2 ani, la categoria care cuprinde si telefonul tau cu "0 euro" cel nou, primit "cadou".

| Mondoca_Eduard_TheKill_Eduard_1999 a răspuns:

Frate fa ti abonament la Vodafone ca iti dau telefone smechere si platesti
50 lei pe luna la abonament si telefoanele pe care ti le da sunt moca nu cu bani FUNDA?