| elynutzu a întrebat:

De cateva zile am o problema cu telefonul meu..in legatura cu reteaua.Am fost de la cei de la Cosmote(am abonament) si mi-au spus ca se lucreaza pe reteaua 3G dar deja e o saptamana si m-am saturat, si as vrea sa va intreb daca nu cumva stiti cand isi va reveni si reteaua mea. big grin Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| Maariiaa a răspuns:

Bună,
Dacă deja ai vorbit cu cei de la cosmote și ți-au dat informații despre problema care are loc, trebuie să aștepți, nu poți să faci nimic.

Baftă!

| ՃԾՃԾ a răspuns:

Fa' scandal da-i in masalaughing