| Aursulesei_Madalina_1992 a întrebat:

De cateva zile mi se incarca telefonul foarte greu. In doua ore nici nu se schimba procentul bateriei. Sfaturi?

Răspuns Câştigător
| RareşTPUro a răspuns:

Incearca cu alt incarcator sa vezi daca se incarca la fel de greu telefonul. Daca se incarca la fel, poate fi cauza ori de la baterie, ori de la micro-usb (unde bagi mufa in telefon sa incarci). Si daca sunt aceste doua probleme cauza incarcarii telefonului, ori ii schimbi bateria, ori il duci la un GSM service SAU il duci la garantie si se vor uita ei la telefon.