| anonim_4396 a întrebat:

De ce a fost eliminat ringtonul "Whistle" pentru mesaje de la Samsung, mai exact acesta:

https://youtu.be/Z5h411OcttA?

Pe noile telefoane Samsung nu mai există.

Răspuns Câştigător
| Nouvel a răspuns:

La fiecare model de telefon se baga altceva. Si eu regret niste ringtonuri, dar ei decid.

1 răspuns:
| dannyel86 a răspuns:

Acum e mult mai usor sa personalizezi tonurile pentru apeluri si mesaje. Chiar daca nu mai exista de la producator, se pot adauga ulterior. Trebuie doar sa le ai in telefon in format mp3 si sa le setezi ca ton pentru mesaje. big grin