| danger12 a întrebat:

De ce atunci cand incarc telefonul ma curentez usor (iPhone 4S)?

Răspuns Câştigător
| popadrian96 a răspuns:

Ai prea mare tensiunea la priza cheama un electrician, ai ocazia sa arzi priza si alta, si poti sa arzi ce ai in ea/ele, televizorul, pc, frigiderul etc. funda te rog

7 răspunsuri:
| YoChriss a răspuns:

Salut! Poate pentru ca incarcatorul nu este cel original, sai poate esti ud pe maini. Alta cauza nu stiu.

| danger12 explică (pentru YoChriss):

Mi-se intampla des cand ating cu orice parte a corpului (cot spre exemplu) din greseala, si nu, incarcatorul este original cumparat de la iStyle

| YoChriss a răspuns (pentru danger12):

Imi pare rau. Nu ma pricep si nu sunt in masura sa dau sfaturi despre sanatate. Succes in gasirea unui raspuns!

| Sonnayasashikushinaide a răspuns:

Ca esti prost.

| e36 a răspuns (pentru Sonnayasashikushinaide):

Probabil ca tu esti prost. Nu poti sa-ti vezi de treaba si sa nu comentezi aiurea?

| Sonnayasashikushinaide a răspuns (pentru e36):

Nu pot, ma straduiesc sa ignor prostia dar mi-e greu.

| e36 a răspuns:

E posibil ca inainte sa-l pui la incarcat sa te fi frecat de altceva si sa se fi creat un camp. Si cand atingi ceva de metal, sa te curenteze.