| anonim_4396 a întrebat:

De ce cand vorbesc la telefon cu un prieten mă aud de doua ori? Ca și cum sunt pe difuzor dar nu sunt. Și când vorbesc cu părinții mei sau cu alte persoane nu mă aud. Doar cu acel prieten. Credeți ca mă asculta cineva? Vreau păreri.
Și ce pot sa fac sa nu mă mai aud așa.

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Prietenul se afla intr-o zona cu semnal mai slab.Mi se intampla si mie cand sun anumite persoane.

| EvaTramell a răspuns (pentru darrio2007):

Dar se aude ca un ecou. Ca și cum sunt pe difuzor. Nu credeți ca pot fii ascultată?

| EvaTramell a răspuns (pentru darrio2007):

Ps tot eu am acel cont happy. Am încercat sa mi schimb adresa și nu am reușit și mi-am făcut un alt cont dar nu îl folosesc așa mult happy

| darrio2007 a răspuns (pentru EvaTramell):

Nu.Telefoanele ascultate sunt ale persoanelor importante sau banuite de ceva periculos.

| EvaTramell a răspuns (pentru darrio2007):

Înțeleg. Credeam ca sunt ascultată de nu mai știu eu cine!
Mulțumesc. happy

| darrio2007 a răspuns (pentru EvaTramell):

Cu placere.

| PedoBarbie a răspuns:

Ești ascultat/ă.