| anastasia907 a întrebat:

De ce la whats up cand imi vede mesajul cele doua bifaturi sunt albastre? ( asta se intampla la o singura persoana )

4 răspunsuri:
| MskDesign a răspuns:

Pai culorile cred ca au un semnificat.Cand primesti mesaje sunt de o anumita culoare, iar cand trimiti e de o alta culoare.

| deedlebag001 a răspuns:

S-a smecherit *Whats App*-ul ce mailaughing) ce conteaza ce culoare is? Conteaza sa sa iti trimita "mare text" inapoi cealalta persoanalaughing)

| anastasia907 explică:

Nuuuu! Mesajele vechi au bifa normala! In schimb cele noi (doar cu o persoana ) au dublu bifat albastru

| amii25 a răspuns:

Eu cred ca bifa albastra e cand destinatarul vede mesajul din aplicatie, nu din bara de notificari. Si eu am aceeasi intrebare