| Necunoscut112 a întrebat:

Daca am o persoana in lista de whats app este obligaroriu ca si acea persoana sa ma aiba in lista, si invers? Sa zicem ca am un nr in agenda, automat(daca are whats app instalat), o sa imi apara in lista de whats app, dar el ma are neaparat in lista lui de whats app? Daca este posibil sa nu ma aiba, eu daca ii scriu pe whats app unde ii apare mesajul? thinking sper ca am fost destul de explicita

4 răspunsuri:
| Bizzle a răspuns:

Dacă e ce cred eu că am înţeles, păi dacă tu şi o prietenă de a ta [de exemplu] tu ai whats şi ea are whats, dar numai tu ai numărul de telefon al ei [ea nu îl are pe al tău] şi îi trmiti un mesaj îl va primi, dar nu îi va arataă de la cine, îi va arată doar numărul tău. ea nu te are în lista ei de whats pentru că nu are numărul tău, tu o ai automat pentru că ai numărul ei happy. Nu ştiu dacă ai înţeles, sper că da big grin.

| Necunoscut112 explică (pentru Bizzle):

Multumesc! M-am lamurit happy

| PsychologistT a răspuns:

Daca tu ai o persoana pe whatsapp si acea persoana nu are numarul tau, nu are cum sa ii apara.
Daca ii scrii, ii va aparea pe whatsapp fara probleme, dar cu numarul tau.