| Twixi a întrebat:

De ce nu îmi apare Iphone-ul în My Computer când îl conectez la Pc? Itunes-ul îmi recunoaște telefonul, doar în My computer nu îmi apare nimic. Mulțumesc anticipat!

1 răspuns:
| Florentina9210 a răspuns:

Si mie mi-a facut ''faza'' asta aparatul foto. Tot asa nu il recunostea computerul. In primul rand, mergi la ''Start'' dupa dai click pe ''Devices and Printers'' si acolo iti afiseaza toate device-urile pe care le ai in computer. Si vezi sa ai in acelasi timp si Iphone-ul conectat. Daca este o problema, apare in dreptul sau gen ''needs troubleshoot'' dai click, daca arata pictograma aceea si se rezolva constant.