| Rapking a întrebat:

Am un iphone 4 si am o problema cu el, pc-ul nu il mai recunoaste ca si device (in My computer nu imi mai apare) insa itunes il recunoaste din prima...care ar putea fi problema? Dau funda happy

2 răspunsuri:
| Rolika a răspuns:

Am avut si eu aceeasi problema cu tableta mea tot Apple iPad 2.
Pai cand conectezi iPhone la Pc prin usb iti apare undeva in iTunes o fereastra cu "iPhone"dai pe ea si dupa ar trebui sa iti apara ceva de genu "formatare" poate te-am putut ajuta!

| Rapking explică (pentru Rolika):

Nu problema nu este de la iTuns am aflat zilele trecute care este problema ...problema consta in faptul ca cineva sau ceva (ma refer la un malware) a sters driverul care insotea telefonul pentru a-l putea gasi ca si device in my computer ca urmare a trebuit sa intru in sistem si sa sterg ce a mai ramas din driver apoi l-am reinstalat si acum functioneaza din nou happy daca mai ai ceva nelamuri te astept cu o intrebare si iti voi da mai multe detalii big grin