| anonim_4396 a întrebat:

De ce nu imi merge bluetooth-ul la telefon, am Nokia 2700 classic, l-am si resoftat dar nimic... ce pot face?

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu are treaba resoftarea cu bluetooth-ul
ce iti spune cand vrei sa-l pornesti?

| AlinSeven a răspuns (pentru anonim_4396):

Zice ca se activeaza, chiar si 2 zile daca il las tot nu se activeaza, si cand vreau sa trimit ceva exemplu : Expediati prin bluetooth imi zice "Cautare anulata"

| anonim_4396 explică (pentru AlinSeven):

Probabil e o problema cu placa de baza a telefonului poti sa-l duci la service ca altfel nu il repari

| AlinSeven a răspuns (pentru anonim_4396):

Ok mrs, dar stii cam cat ar costa?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Depinde de fiecare service im parte, dar dupa parerea mea nu ar trebui sa depaseasca maxim 30 de lei

| AlinSeven a răspuns (pentru anonim_4396):

Si inca ceva nici radio nu merge... tot din cauza asta?

| anonim_4396 explică (pentru AlinSeven):

Da,posibil aceiasi problema cu placa de baza.