| Andreeacnp a întrebat:

De ce nu merge contul pt AppStore? Am făcut contul si am primit mailul de verificare, l-am verificat si pana aici toate bune, insa când intru in AppStore sa descarc aplicații mi se spune ca nu a fost verificat contul, apoi trimit din nou pe mail ca sa verific si nu mai primesc nimic. Iar dacă încerc sa fac alt cont mi se cer date de card si nu am posibilitatea sa aleg fără card. Ajutooooor

1 răspuns:
| MisterSprinkle a răspuns:

I-ati Aptoide, e mai bun, gasesti si aplicatii care pe Appstore costa iar aici sunt gratis:http://aptoidedownload.com/download-aptoide-for-iphone/