| armando9898 a întrebat:

De ce nu merge sa ai fac softwarea la Samsung galaxy s plus, dau la cautare software si zice nici o software gasita! ce sa fac? si apropo am facut si cont

1 răspuns:
| dragon13 a răspuns:

Daca ai versiunea de android 2.3.3 (gingerbread) si vrei o actualizare de soft poti face upgrade prin kies air sau usb. Cea mai recenta si oficiala versiune pentru Samsung galaxy s plus este 2.3.6. Din pacate nu se aude de vreun update la 4.0(ice cream sandwich).