| anonim_4396 a întrebat:

De ce nu merge sa instalez yahoo messenger pe tel Samsung e2230 si ce trebuie sa fac

Răspuns Câştigător
| RitaDeluxxxe a răspuns:

Downloadeaza shmessenger; merge garantat...trebuie doar sa ti faci cont; descarci prima varianta..shmessenger.jar si apoi bagi sus username ul care l ai creat pe cont, apoi parola de la username...si apoi dai la optiuni si dai add cont, yahoo si iti bagi id ul si parola, dup aia dai connect; daca nu merge umblii la setarile tale din tel si il pui pe gsm la setari retea