| fumulet a întrebat:

De ce nu pot filma cu mobizen îmi zice să dezactivez blitul de la telefon si nu stiu cum să l dezactivez...

4 răspunsuri:
| emilitalia a răspuns:

Ce telefon ai?

| fumulet explică (pentru emilitalia):

Am Huawei msm8909.

| emilitalia a răspuns (pentru fumulet):

Banuiesc faptul ca ai flashlight activat. Incerca si intra la mesaje spre exemplu la setari dai la notificari si debifeaza light sau lumina daca este in romana, la fel si la apeluri daca are la setari sau separat dai la notificari si debifezi light/lumina sau poate are notificari aparte dai in setari la telefon si cauta notificari si vezi pe acolo. Bafta.

| fumulet explică:

Huawei msm8909