| utilizatornou18 a întrebat:

De ce nu pot instala Instagram pe telefon? Cand intru pe app store la iphone apare deschide ca si cum ar fi deja instalata dar nu este! Am stins si reaprins telefonul si tot asa este. La snap sau Facebook merge sa la instalez iar dar Instagram nu. De ce?sad

3 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

De iOS, de aia. Posibil să nu ai o versiune de s.o. compatibilă cu versiunea actuală a aplicației.
Ia-ți telefon cu Android și instalezi ce vrei.

| utilizatornou18 explică (pentru mihai69):

Nu cred ca Este posibil asa ceva! La iPhone 6s Plus sa nu poti avea Instagram pe Telefon?! Fii sigur ca trec la Samsung pentru Instagram?

| Anayu a răspuns:

Cum ai rezolvat? Am aceeasi problema