| Kampion a întrebat:

Salut All! Daca ma conectez pe un telefon care are deja facebook fara sa il instalez mai imi apare telefonul ala?

Răspuns Câştigător
| Alexandra8989 a răspuns:

Funda?

8 răspunsuri:
| valentingb a răspuns:

Ce-ai vrut sa zici? Nu inteleg ce telefon si cum te conectezi fara aplicatie..prin browser integrat? Explica in mai multe cuvinte, si nu te mai grabi.

| Kampion explică (pentru valentingb):

Adica sa iau un telefon care are deja facebook si daca intru in el scriu emailu si parola si daca il las deschis pe mobil imi apare o iconita cu un telefon?

| Kampion explică:

Adica telefonul ala de langa mine

| Alexandra8989 a răspuns:

Daca esti conectat pe telefon..iti apare cercul ala verde.
Dar cand te vei deconecta vei avea un telefon in dreptul tau.
Funda?

| Kampion explică (pentru Alexandra8989):

Multumesc! da incerc sa iau net pe telefonul lui sora mea. are WIND in Italia.

| Kampion explică (pentru Alexandra8989):

Asa_

| Alexandra8989 a răspuns (pentru Kampion):

Funda?

| TokiDoki a răspuns:

Da doar daca esti pe Vodafone 0. facebook atunci te lasa conectata, daca nu trebuie sa iti instalezi facebook-ul pe tel.

| Kampion explică (pentru TokiDoki):

0.facebook.com? pala nu te lasa m.facebook.com da.