| vladutzumuresan1996 a întrebat:

De ce nu pot trimite mesaje dupa reincarcare in Orange?

3 răspunsuri:
| Cringeus a răspuns:

Trebuie sa astepti pana se actualizeaza!

| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Daca vrei sa verificam o situatie punctuala, ne poti trimite mai multe detalii, precum si numarul de telefon, prin mesaj privat.

O zi buna,
Orange Helper

| vladutzumuresan1996 explică:

Vreau sa descarc software-ul de pe pagina asta: http://raresoftware.org/split-acapella-and-instrumental-split-tracks-2-7/
si trebuie sa aleg o oferta din 3 ca sa pot descarca software-ul. Am ales ceva imagini pentru whats up si trebuie sa trimit un mesaj la un nr de 4 cifre, si nu pot. Zice ca nu am suficient credit pentru a trimite sms catre acest numar, desi dimineata asta mi-am reincarcat contul cu 5 euro