| BonnieSweet a întrebat:

De ceva timp am inceput sa folosesc youtube de pe telefon. Am observat ca nu imi apar unele videoclipuri... dar pe pc apar. Folosesc acelasi cont de google. Tin sa spun ca nici pe tableta nu imi apar. Ce pot face?

5 răspunsuri:
| Zaygon a răspuns:

Intr-adevar sunt anumite clipuri blocate pe platformele mobile: ex clipurile trupei Rammstein. Si saca ai linkul pe fb sa zicem si dai pe el click iti zice ca clipu nu poate fi accesat acum.

| sosostore a răspuns:

Deoarece atunci cand au postat clipul nu au selectat sa se poate vedea si de pe mobil, tableta.

| MMAV a răspuns:

Din cate stiu nu piti face prea multe il gasesti in rezultatele căutării doar ca in alta ordine datorita algoritmilor de sortare folositi de celelalte device-uri. Nu prea ai ce face dar le vei găsi pana la urma doar ca in alta ordine.

| Monica_Andreea_2001 a răspuns:

Poate pe pc ai mai urmarit videoclipurile respective si ti le da ca rezultat in urma cautarilor pe cand, pe telefon nu le-ai urmarit si astfel nu ti le da chiar daca au rezultat din aceiaşi cautare

| Valentin_Marian_1995_OLIV a răspuns:

Mi s-a intamplat si mie, la setari ai tara la alegere unde vrei sa ti se incarce videoclipurile, unele tari au restricti la video.