| LTAA a întrebat:

De ceva timp joc pe tableta "Make It Rain: Love Of Money", iar un lucru pentru care as renunta la el, dar nu o fac, este fictivul FBI, care vine, ca picat din cer, iar cand invart de roata, imi pica tot timpul varianta "Seizure", la care ma obliga sa pierd o mare parte din bani.
Ce Cheat-uri sau smecherii folositi pentru a scapa de FBI, sau cum sa fac sa imi pice altceva la roata, preferabil, "Not Guilty".
Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| DaftPunk a răspuns:

Daca nu ar mai fi FBI-ul, care ar mai fi farmecul jocului? Vei ajunge la $99999999999 si nu vei mai putea face nimic.