| florin2697 a întrebat:

Am un telefon - Sony ericsson xperia x8 - si de curand am descarcat niste aplicatii de pe android market si acum, cand blochez telefonul, dupa cateva secunde se aprinde ecranul. Mi s-a intamplat asta de mai multe ori dupa ce am descarcat niste aplicatii. Dupa ce dau revenire la setarile din fabrica totul revine la normal, nu se mai aprinde ecranul cand este blocat... Imi poate spune ceva ce se intampla?

6 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Probabil ca nu face fata softul 2.1(android). Daca vrei, t e ajut sa pui android 2.3

| sltlp a răspuns (pentru sltlp):

Care ar trebui sa rezolve problema

| florin2697 explică (pentru sltlp):

Am softul original la el, android 1.6

| sltlp a răspuns (pentru florin2697):

WOW, cum sa ai 1.6 in ziua de azi? Eu nu suport stoc 2.1 ca merge prost si lent, si pun 2.3, dar tu cu 1.4? Tot nu vrei ajutorlaughing?

| florin2697 explică (pentru sltlp):

Ca sa bag 2.3 trebuie mai intai sa bag 2.1 sau merge direct? big grin

| sltlp a răspuns (pentru florin2697):

Da, mai intai 2.1. id meu de messenger este ca si utilziatorul, daca ai nevoie de idei sau ajutorhappy