| red56 a întrebat:

De doua luni, sunt trimise mesaje automat la cate n minut de pe nr meu pentru cumpararea unor coduri pe siteuri de jocuri.Mie nu imi apare nimic in mesagerie dar apar in factura si costa zeci de euro.Am sunat la acel site dar ei sustin ca am cumparat codurile. Ce as putea face?

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| tpuuser999 a răspuns:

O sa scapi ieftin daca e cum zice Thalintus si se rezolva cu un SMS cu STOP. Daca in realitate ai descarcat aplicatii dubioase, sau mai este cineva care foloseste telefonul si a activat un virus sau alt serviciu, s-ar putea sa nu mai scapi nici cu resetare la setarile din fabrica...