| dany248y a întrebat:

De la ce se poate strica soft-ul la telefon? funda+vot

Răspuns Câştigător
| Ommmmmffffffgggggg a răspuns:

Virusii pot fi cea mai amre problema.
Dar se poate rezolva.
Download aVast antivirus free pentru telefon.
Succes.

| dany248y explică (pentru Ommmmmffffffgggggg):

Spune-mi cum pas cu pas cum se descarca antivirusul, apoi iti dau funda

| Ommmmmffffffgggggg a răspuns (pentru dany248y):

Pai poti descarca si din magazin play sau direct de pe google.

| dany248y explică (pentru Ommmmmffffffgggggg):

Merci. primesti funda

| Ommmmmffffffgggggg a răspuns (pentru dany248y):

Nu ai pentru ce, sper ca te-am ajutat.

12 răspunsuri:
| MeddyMaddy a răspuns:

Virusi (ai downloadat de pe internet fisiere cu virusi, etc.)

| dany248y explică (pentru MeddyMaddy):

Da ce fisiere ar trebui sa numai downlodez

| MeddyMaddy a răspuns:

Pai ar trebui sa iei un antivirus si ai stii ce fisiere nu ar trebui sa downloadezi

| Sebytza21 a răspuns:

Depinde exista mai multe situati (da detalii)

| dany248y explică (pentru Sebytza21):

Mi s-a stricat odata si acum nu mai vreau o data am descarcat o aplicatie si mi s-a blocat si nu a mai mers telu

| Sebytza21 a răspuns:

Aa e clar ai virusi du-te la resoftat cu el si nu mai descarca nimic de pe google doar de pe magazin play si atata

| dany248y explică (pentru Sebytza21):

Acum nu mai am

| Sebytza21 a răspuns (pentru Sebytza21):

Descarca-l de pe pc si-l bagi in tel prin cablu de date orice antivirus agv sau bitdefender.sau daca nu baga gablu de date de la tel in pc si scaneaza fisierele cu antivirusu de pe pc