| puscahoreangaion a întrebat:

De unde descarc un soft cu aplicatii pentru un Samsung galaxy proy b-5510?
cum pun in memoria telefonului acest soft(in radacina telefonului) cu tot aplicatii

4 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

N-am înţeles exact ce doreşti : Android-ul cu aplicaţiile ( de bază ) preinstalate, sau nişte aplicaţii suplimentare?

Încearcă să fi mai explicit...

| puscahoreangaion explică (pentru bursuc001):

Androidul cu aplicatiile de baza adica mai explicit softul cu aplicatiile de unde le descarc?

| bursuc001 a răspuns (pentru puscahoreangaion):

Înţeleg ce doreşti : vrei Android-ul 2.3 ( Gingerbread ) original, care era ( iniţial ) pe telefonul tău.

Trebuie să te întreb şi de ce ai nevoie de acel Android?
El ar trebui să fie DEJA instalat în telefon, în cazul în care nu l-ai root-at şi nu ai pus alt Android.

Spune-mi exact care este problema cu telefonul, dacă i-ai modificat softul iniţial, ce şi cum anume ai făcut; ca să-mi dau seama ce se poate face în continuare!

| TommyLynn a răspuns:

In meniu ai Google Play / Android Market (iti trebuie un cont Google)